Dzisiaj jest: 14 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Alfred, Izydor

Wspaniałe zwycięstwo biało-czerwonych w Erywaniu!

Polska zakończyła spotkanie w Erywaniu w ramach eliminacji piłkarskich mistrzostw świata z Armenią ze świetnym wynikiem 6:1!

details-images

Zwycięstwo nad Ormianami przybliża nas do awansu na mundial w Rosji.

Trzeciego gola tego dnia i 50. w historii zdobył Robert Lewandowski. Wcześniej trafili też Jakub Błaszczykowski i Kamil Grosicki. W 90 minucie meczu gola zdobył Rafał Wolski.

Lewandowski został pierwszym piłkarzem w historii reprezentacji Polski, który zdobył 50 bramek. Już po swoim drugim golu w Erywaniu został najlepszym strzelcem w historii kadry. Włodzimierz Lubański zdobył w swojej karierze 48 goli.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się z prowadzeniem Polaków 3:1. Dla gospodarzy trafił głową po rzucie rożnym Howhannes Hambardzumjan.

Polscy piłkarze mają obecnie 22 punkty. Mogą zostać uczestnikami mistrzostw świata już w czwartkowym wieczór - stanie się tak, jeśli druga w tabeli grupy E Czarnogóra zremisuje u siebie z trzecią Danią.